Válaszra vár

Eldugult víznyelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a János utca 23. szám előtt található eldugult víznyelő aknát szíveskedjenek megtisztítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, János u. 23

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Papp Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a víznyelő tisztítása a mai napig nem történt meg.
  • Papp Zoltán visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Papp Zoltán! A víznyelő tisztításáról intézkedünk.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Papp Zoltán Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését. Sajnos azonban a probléma megoldásában nem áll
    módunkban közreműködni, mivel az említett helyszínen nem üzemeltet
    társaságunk csa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Papp Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére