Megoldott

Sérült vízelvezető

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy javítsák a Gáspár utca és János utca sarkán található vízelvezető rácsot.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, János u. 23

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Papp Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A héten javították a vízelvezetőt. Köszönjük szépen!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Papp Zoltán! A sérült rács javításáról intézkedünk. Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Papp Zoltán Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését. Sajnos azonban a probléma megoldásában nem áll
    módunkban közreműködni, mivel az említett helyszínen nem üzemeltet
    társaságunk csa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére