Megoldatlan

Kátyús járda

Kispesten a 194-es Kossuth Lajos utca megállójában (Határ út felé), keletkezett egy kátyú a járdán.
A vándorló aszfalt darabokban és a kátyúban könnyű a megbotlás, pláne az idősseknek, így nagymamámnak is, ezért kérem, hogy akár hidegaszfaltos technológiával, de mihamarabb szüntessék meg a botlásveszélyt.
Intézkedésünet előre is nagyon szépen köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nádasdy u. 86

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap megcsinálták :)
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs változás.
  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs javítva.
  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, May 15, 2019 11:24 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 16 óta be van jelölve.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002598/2019

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Levélírónk!

    Köszönjük, hogy levelével felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes Budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hézagos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére