Megoldott

Törött tábla

A Bem rakparti kerékpárút Csalogány utcai átjárójában lévő biciklis útbaigazító tábla félbe van törve.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 30

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem törött. (A háttérben lévő az, nem az elöl lévő.)
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére