Megoldott

Illegális szemét

Több kilónyi ruha szétszórva a parkos részen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Osztályunk munkatársai 2019.01.07-én megtisztították a bejelentésben szereplő területet.
    Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevételeit, a tová
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület

  • András András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabadkikötő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bevásárlókocsik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére