Megoldott

Csikktömeg a Rákóczi hídon

A Rákóczi hídon szemmel láthatóan befejezettnek tekinti a kivitelező az 1-es villamos kivitelezési munkáit, aminek nagyon örülünk. De az is jól látszik, hogy a sok nemtörődöm munkás által hátrahagyott csikkek ezrei hevernek még ma is a sínek között.

Ezt eltakarítani nagyon könnyű lett volna az építkezés befejezése után közvetlenül. Eszköz és anyagszükséglet: 1 db munkás egy lombfúvóval, aki kifújja az útra a szemetet; 1 db söprőautó, ami utána végigmegy a hídon a belső sávokban és azt összesöpri.

Valami halvány jele mutatkozik annak, hogy söprögettek egy kicsit, de azt igen trehányul, mert még most is ott van a csikkek nagy része, és természetesen most már nehezebb is lesz ezeket eltakarítani, miután jól megáztatta őket az eső és oszlásnak indulnak lassan (és a rákkeltő nikotint a víz már bemosta belőle a Dunába).

Kérem az illetékeseket a takarítási munka pótlására, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3966)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az építkezés nem fejeződött be. A ta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy növény az út és járda között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lakatok a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére