Megoldott

Puskás Ferenc Stadion metró - az örök gaz és szemét világa

Nemzetközi események, sportrendezvények, koncertek helyszíne.
A Kerepesi út felőli buszmegállló mögötti zöld rész soha nincs beültetve, a képeken látható gaz évek óta télen-nyáron ott van.

A sátrak és a buszmegálló között folyamatosan halmozódik az árusok és járókelők szemete.

Világvároshoz méltatlan környék.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ifjúság útja 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nagyon szemetes ez a környék.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3942)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Közúti ellenőreink jelentései alapj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Blog!

    A jelzett helyszínen a szükséges kertészeti munkákat 2015. 01. 27-én a Takarító csoport elvégezte.

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3942/puskas-ferenc-stadion-metro-a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros 48/1994 számú Köztisztasági rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítása kinek a k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Püski Oxána bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Városi dzsungel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére