Megoldott

149-es busz/Lóczy Lajos utca elesett

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem eszközöljenek valamilyen forgalomtechnikai beavatkozást a Lóczy Lajos utcában, mert a 149-es busz csigatempóban, folyamatosan elakadva képes itt közlekedni. A jelenlegi 2 irányú közlekedés és a parkolás végig nem fenntartható együtt. Gyakori, hogy a busszal szembe érkező gépkocsik tolatni kényszerülnek, mert nem tudnak lehúzódni a parkolás miatt. Ez főleg a buszmegállóval szemben, és a Hankóczy Jenő utcai kanyarnál probléma. Itt javaslom az utolsó két parkolóhely felszámolástát (képen jelölt autók), ezzel helyet teremtve a lehúzódáshoz. A buszmegállóval szembeni területen is szükseges lenne egy megallni tilos táblára. Kérem vizsgálják meg a Lóczy Lajos utca egyirányúsításának lehetőségét, hatásait is. Az utóbbi időben rettentően megnőtt az itt parkoló autók száma.
Válaszukat és munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő u. 31

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kikerült a tábla, és fel is festették
  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!
    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39353/149-es-buszloczy-lajos-utca-elesett bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A II. kerület, Lóczy Lajos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére