Megoldott

Magára hagyott szemetes

71es busz végállomásánál földből oszloppal és betonnal együtt kifordított szemetes magára hagyva várja a sorsát.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Királyerdő út 198

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően, Közterület-karbantartási Csoportunk helyreállította a Hollandi úton található hulladékgyűjtőt. Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevéte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület

  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére