Megoldott

Szemét | Posztógyár utca |

FRISSÍTÉS 2018.12.11.:

Az első képen lévő pirossal bekarikázott szemetet/törmeléket nem szállították el, kérném hogy azt is szállítsák el.
Kellemes ünnepeket önöknek!

---------

Kérem, hogy szállítsák el ezt a rengeteg szemetet és törmeléket, egyre csak gyarapodik.
Köszönettel: Magyar Dániel

Probléma helyszíne
Budapest Posztógyár u. 5-7

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Osztályunk munkatársai 2018. december 12-én ismét megtisztították a bejelentésben szereplő területet.

    Üdvözlettel,

    [cid:image001.png@01D4920
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy szállítsák el ezt a rengeteg szemetet és törmeléket, egyre csak gyarapodik. Köszönettel: Magyar Dániel"-ról "FRISSÍTÉS 2018.12.11.: Az első képen lévő pirossal bekarikázott szemetet/törmeléket nem szállították el, kérném hogy azt is szállítsák el. Kellemes ünnepeket önöknek! --------- Kérem, hogy szállítsák el ezt a rengeteg szemetet és törmeléket, egyre csak gyarapodik. Köszönettel: Magyar Dániel"-ra.

  • Magyar Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első képen lévő pirossal bekarikázott szemetet/törmeléket nem szállították el, kérném hogy azt is szállítsák el.
    Kellemes ünnepeket önöknek!

    Kérek valakit, hogy ezzel a frissítéssel küldje el újra...
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Osztályunk munkatársai 2018. december 7-én megtisztították a bejelentésben szereplő területet.

    Üdvözlettel,
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület

  • Magyar Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Magyar Dániel
    Tanműhely köz
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabadkikötő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bevásárlókocsik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére