Megoldásra vár

Egymasnak ellentmondo tabla es felfestes

T Illetekes!

A Petrik Lajos kozepiskola es a Dozsa Gyorgy ut kozotti szakaszon a kerekparut megszuneset jelzi a tabla a Thokoly uton a varos fele.Se nem szunik meg,se nincs epitkezes,egy korabbi utfelbontas helyen hianyzik a felfestes.
Kerem a tablat es a felfestest osszehangolni - folytatolagos kerekpar utta.
Koszonom,

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 48

Hozzászólások

  • Krisztina Szalai hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még ott a tábla,figyelem.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük!
    A jelzőtábla megszűntetésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a Budapest Közút válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére