Megoldott

TV

Kérem, hogy szállítsák el a TV-t az Auchan benzinkúttal szembelévő árokból.
Köszönettel: Magyar Dániel

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc utca 312

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Osztályunk munkatársai 2018. december 5-én elszállították a területen található hulladékot.

    Üdvözlettel,

    [cid:image001.png@01D48C93.6FD61810
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület

  • Magyar Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Magyar Dániel
    Tanműhely köz
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabadkikötő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bevásárlókocsik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére