Megoldott

Útban van az oszlop

Anonim Járókelő

A Jókai utca 34szám előtt van egy oszlop, rajta egy táblával. Én nem tudom ezeket kik helyezik ki és kiknek a hozzáértő tervezése alapján, de.... Ennek tényleg a járda közepén kell lennie? Miért?? Azon kevés utcák közé tartozik ez(na persze nem az egész, csupán csak ez a kb 60m és nyugati felőli végén minden nap parkolnak a járdán, többen is) ahol még el lehet férni gyalogosan a járdán. Nem lehetne ezt az oszlopot úgy lerakni, hogy ne legyen útban a gyalogos csóróknak, akik nem többtízmillás suvval mennek ajtótól ajtóig?
Kérném az illetékeseket, hogy legyenek kedvesek áthelyezni a szóban forgó oszlopot. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 34

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Mi köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzőtábla oszlop áthelyezésére intézkedünk.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mellesleg ide jó lenne néhány oszlop. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31431/leparkolt-jarda
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére