Megoldatlan

Leparkolt járda

Anonim Járókelő

Ismét egy helyszín ahol mindennapos,hogy autók állnak a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 40

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a szokásos
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akad még hely
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos csak a munkájukat végzik
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a szokásos
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fehér furgon előtt éppenhogy elfért egy ember..de biztos csak a munkájukat végzik ami ugye a többi,arra járó embernek nyilván nincs vagy legalábbis nem olyan fontos.Az audi meg..biztos ő a góré ????
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak óvatosan a gyaloglással
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hétfő
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére