Megoldott

Balesetveszélyes járdaszakaszok

Pár héttel ezelőtt a környéken közműfektetés miatt több helyen felbontották a járdát, a helyreállítás elvileg megtörtént. Két kivételt szeretnék megosztani: 1) Ilka utca 29. előtt egyáltalán nem aszfaltozták vissza a járdát 2) ugyancsak a páratlan oldalon, a Semsey Andor utca irányában, nem sokkal a saork előtt egy aknafedelet balesetveszélyesen helyeztek vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilka u. 29

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mind a két probléma megoldódott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XIV. kerület válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Varga Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    olvasom a választ. valódi sóhivatali megnyilvánulás.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes járda hiba Zugló, Angol utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa gyökérzete felnyomta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eperfa termése a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére