Megoldatlan

SZABÁLYTALAN biciklisek a Budafoki úton

A budafoki úton végig a járda van buszmegállónak kinevezve,
helyenként négy járat utasai is várnak,kisgyerekek,babakocsis anyukák,idős emberek,és rengeteg dolgozó ember akik velem együtt nehezen viselik,ha "lecsengetik" őket a járdán!
A kerékpárosokat ez meg sem érinti mivel teljesen szabálytalanul a Budafoki teljes hosszán a járdán mennek nem lassan.
Amikor többen erre felhívtuk a figyelmüket felháborodva azt válaszolták,hogy a Budafoki-Dombóvári sarkán tábla engedélyezi.
NEM ! Az a táblácska csak tájékoztató jellegű,hogy mi hány kilométerre van az adott helytől. A bicikli sáv elkanyarodik a Kopaszi gát felé,és nem folytatódik a Budafoki úton.Bárki megnézheti a Neten a kerékpár utak térképét.
Amúgy a KRESZ is hibás pontosabban a készítői,mert nem egyértelmű mikor " nem alkalmas" egy út kerékpározásra.
Szerintem a nagy forgalom nem elég indok,aki nem viseli el a sok autót jöjjön busszal,hátha őt is elütik a csapattársai a járdán.A fényképet bármikor készíthettem volna,minden nap száguldoznak a JÁRDÁN !
A Galvani úti buszmegállónak a 2014 nyári vihar elvitte a tetejét azóta nem csináltatta meg akire tartozik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3881)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A KRESZ szerint amennyiben az útpály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budafoki forgalomtechnikai átalakításával kerékpársávot kellene kijelölni, másképpen nem fog menni sajnos.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fodor Gitta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére