Megoldatlan

Hiányzó utcatábla

A Bp. XVI. ker. Sashalom részén nincs kint egyik oldalon sem a Mátéháza utca Pirosrózsa utcai végénél a "Mátéháza utca" utcanévtábla.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2017-ben a táblák kihelyezésre kerültek.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Szabó Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Tábla továbbra sincs.
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    továbbítva a felelős személynek

    közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Szabó Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    2015.03.10-én továbbra sincs megoldva.
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az utcanévtábla pótlásáról intézkedünk.

    Molnár László
    Budapest XVI. kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Szabó Pál bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eliszapolódott folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kőrakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Marcell utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére