Megoldott

Fűben hagyott építési törmelék

A járdában közmű építkezést követően a kibontott aszfaltot a fűves területre tették le, mintegy 1 éve. Sajnos azóta senki nem szállította el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 2

Hozzászólások

  • Oriza Triznyák hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a sittet!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Oriza Triznyák hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Tuesday, November 20, 2018 11:41 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Oriza Triznyák bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére