Megoldásra vár

Hiányos, tördezetett burkolat a járdán

Kérem legyenek szívesek helyreállítani a járdát a Mérnök utcában, az ELTE sporttelep autókijárata melletti szakaszon, mert egy jókora darabon hiányos, töredezett rajta a burkolat. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mérnök u. 32

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Járókelő Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére