Megoldott

Rossz irányba mutató kerékpáros tábla

új fotó március 12-éről
---
Az egyirányú Sashalom utca nemrég kerékpárbarát lett, biciklivel már két irányba járható. A Rákosi úton lévő tábla, amely a biciklizők lehetséges haladási irányait jelöli, balra mutat, holott jobbra kéne, hogy mutasson (balra nincs is hova hajtani, legfeljebb a szemközti szépségszalonba). Kérem, hogy a közútkezelő intézkedjen a megtévesztő tábla lecserélése érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai nap fotóztam. Úgy tűnik meglett a jó irányba mutató tábla! :-)
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékesek nem állnak a helyzet magaslatán...
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva? Ma voltam arra, még mindig a régi tábla van kint.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3794)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedtünk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Társaságunkhoz 2014. november 31-én érkezett bejelentéssel kapcsolatos vizsgálat az illetékes szakterületek bevonásával folyamatban van.

    Válaszu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére