Megoldatlan

Lomok tárolására használt, parkoló foglaló autók.

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2018.12.27.:

"Sajnos a helyzet még mindig változatlan! A Közterület felügyelet nem sieti el a dolgot, lassan két hónap nem történt előre lépés az ügyben. (Neki nem fontos, nem keseríti meg a mindennapjaikat) "

--------------------------------

A képen látható Volkswagen Polo és Renault Megane típusú autók a XXI. Kerületben, a Dunadűlő úti lakótelepének parkolójában, a 3. házszám előtt állnak látszólag kihasználatlanul. Lomok tárolására használják, hónapok óta nem mozdulnak, és más autók elől foglalják a parkolót, melynek kapacitása sajnos így is véges. Kérem közreműködéseteket a fenn álló probléma megoldásában.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Dunadűlő út 3a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható Volkswagen Polo és Renault Megane típusú autók a XXI. Kerületben, a Dunadűlő úti lakótelepének parkolójában, a 3. házszám előtt állnak látszólag kihasználatlanul. Lomok tárolására használják, hónapok óta nem mozdulnak, és más autók elől foglalják a parkolót, melynek kapacitása...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet még mindig változatlan! A Közterület felügyelet nem sieti el a dolgot, lassan két hónap nem történt előre lépés az ügyben. (Neki nem fontos, nem keseríti meg a mindennapjaikat)
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Bp 2018.11.08.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2018-11-22 21:56 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    > TISZTELT XXI. KERÜLE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bejelentős Krizanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Amennyiben érkezik válasz, azt rendszerünk automatikusan beállítja, vagy ha valami miatt erre nem képes, akkor mi társítjuk hozzá.
    Eddig a pillanatig nem érkezett válasz.
    Küldöm új...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdvözlöm! Érdeklődnék, hogy érkezett az illetékes hatóságtól válasz a bejelentésre? Várom szíves válaszukat!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékesnek a törvény szerint 30 napja van választ adni, még 11 napja maradt. Ha nem érkezik válasz, ismét elküldjük nekik a bejelentést.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdeklődnék, hogy várható előrelépés a bejelentéssel kapcsolatosan? Az autók még mindig mozdulatlanul foglalják az így is kevés parkoló helyet. Azóta tudomásunkra jutott, hogy állítólag nincsenek forgalomban.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Lomok tárolására használt, hónapok óta nem mozdulnak."-ról "Lomok tárolására használt, parkoló foglaló autók."-ra.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére