Megoldott

felpúposodott kerékpárút

Az újpesti vasúti híd kerékpárútjának pesti felhajtójánál a környező fák gyökerei felpúposították az aszfaltot, ezért szűk sávra korlátozódik a mindkét irányból használható útszakasz, ráadásul a híról lefelé érkező kerékpárosokat a bukkanók megdobhatják és a gyalogosok, vagy a szemből érkező kerékpárosok közé sodorhatják.

A kerékpárút minősége a hídon is folyamatosan romlik, egy-egy helyen már hiányzik az aszfalt egy része, kikerülni sem nagyon lehetséges a kátyúkat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lőwy Izsák u. 4

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • dr. Farkas Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, újraaszfaltozták az érintett szakaszt!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • dr. Farkas Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Értelmetlen útszűkület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Berda József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen lekopott a kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére