Megoldott

Karton csúnya felirattal

Kérem, hogy a kartont vigyék el, mielőtt további gyűlölködő feliratok kerülnek rá.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 164

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Mádi utca 164. számnál észlelt, összefirkált kartonnal kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adom.

    A Kőbányai Közterület-felügyelet munkatársai a mai napon a karton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Most is ott van és most, hogy kevesebb a fű, látszik, hogy a földön is van.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Téglavető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Galambok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére