Megoldott

Margit hídon letört kerékpáros fényjelző készülék

Anonim Járókelő

2014. január 20-i visszajelzés: Javították, egy ideje már jól áll, de eléggé inog, szerintem a biciklisek sokszor ebbe kapaszkodnak amíg a piros miatt várakoznak. Érdemes lenne egy rövid korlátot kitenni erre a célra, sok már kerékpáros átkelőhelyhez hasonlóan.
---
2014. 11. 23-án este készült a fénykép; a Margit-hídi kerékpárúton a szigeti bejáró Pest felőli oldalán a lámpa látszódik de eléggé meg van rongálva.

Probléma helyszíne
Budapest Budapest Főváros, Budapest Főváros

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3738)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A kerékpárosok részére hajlított c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem a javaslattal
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3738)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedtünk a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, egy ideje már jól áll, de eléggé inog, szerintem a biciklisek sokszor ebbe kapaszkodnak amíg a piros miatt várakoznak. Érdemes lenne egy rövid korlátot kitenni erre a célra, sok már kerékp...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére