Megoldatlan

Graffitis szalagkorlát

A Gyógyszergyári úton, a Terebesi út végénél lévő szalagkorlátot összefirkálták. Nem tudtam végig olvasni a szöveget, mert a buszról láttam, de a szokásos gyűlölködő szavakat sikerült kivennem. Lefotózni nem tudtam, a kép a Google-ről van. Kérem, szíveskedjenek lefesteni vagy lemosni!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyógyszergyári u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ezzel a válasszal nagyon nem értek egyet!...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, November 15, 2018 11:59 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Hipp Hoppgéza!
    Arra szeretnénk megkérni, hogy ne a konstruktív észrevételt, a jobbító szándékot és az uszítás ellen felszólalót támadd kommenteddel, hanem te is próbálj meg tenni az élhetőbb kö...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Senki nem állította, hogy valaki ettől lesz rasszista. Látom, nem érted a problémát. A lényeg az, hogy nem lenne szabad a gyűlöletnek teret adni a városban. Semmilyen formában sem.
  • Hipp Hoppgéza hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, ha valaki ettől a felirattól lesz rasszista, fasiszta, trapista, akkor nyertél...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval szerinted teljesen rendben van, hogy a várost ellepik a gyűlölködő feliratok? Hát szerintem nem. Tény, hogy a buszról nem láttam pontosan, de azért ki lehet olvasni. Egyébként nagyon nem érdeke...
  • Hipp Hoppgéza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy te sem tudtad elolvasni, gondolom más sem... Erre legyen ember, akit kiküldenek vödrökkel, hogy mosogasson... Értelmes hibacímeket kéne beírni, nem az "első helyezett bejelenő" címért minden ért...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összefirlát tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére