Megoldott

Hiányzó parkolásgátló pollerek

Kedves Illetékes,
kérem a jelzett területen pótolják a hiányzó pollereket, hogy megfelelően védve legyen a zöldterület a szabálytalanul parkoló embertársainktól.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem R épület

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Műegyetem rkp. 7-9.előtt, a hiányzó parkolásgátló oszlopok pótlását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhár
    ...
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, elnézést az offért, csak meglepődést váltott ki belőlem.
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem a Magyar Máltai Szeretetszolgálat furgonja, hanem a Johannitáé. De nem ez a lényeg, a lényeg hogy az illetékes alapos munkát végezzen ezzel kikényszerítve a szabályok betartását.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Így parkol a Magyar Máltai Szeretetszolgálat?
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai termés... féltonnás kő is lehetne parkolásgátló!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére