Megoldatlan

Nem sikerült az akadálymentesítés

A Czetz János köz és a Rákóczi út kereszteződésében most befejezett felújítás során a gyalogátkelőhely kivitelezése nem sikerült. A járdaszegélyek magassága különböző lett, van amelyik 5 cm magasra sikeredett, egy sincs, amelyik az útesttel egy szinte került volna.

A zebra felfestése is kívánnivalót hagy maga után, nem egyenletes, és így botlásveszélyes.

Kérem, hogy soron kívül intézkedjenek az átkelőhely biztonságos és ténylegesen akadálymentes kialakításáról.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 223

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Panaszbejelentő!

    Az Ön által panaszolt szakasz felújítási munkái még nem fejeződtek be.
    A munkálatok során azért nem került lezárásra a munkaterület, mert a gyalogos forgalmat nem szerettük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    3 kép nem ment át, kérem helyezzék át, köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beomlott járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vajda János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére