Megoldatlan

Repedezett, felpúposodott kerékprút, járda

Felrepedezett, púposodott, a Szerémi úti gyalogkeréppárút a Galvani u. és Kondorosi út között, gyalog fel lehet botlani, bringával pedig nagyot esni ha nem elég elővigyázatos valaki. Kérem marják fel az adott részt és aszfaltozzák újra, vagy legalább a felpúposodott részeket marják fel kezdetenk.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 59

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Monday, October 1, 2018 5:22 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére