Megoldatlan

Graffitis szekrény

FRISSÍTÉS 2019.01.04:

Semmi nem változott!

--------------------------

Kérem, hogy a Fogarasi út és a Fischer István utca kereszteződésénél található elektromos szekrényt graffiti mentesítsék!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 145

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt meg az átfóliázás!
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Fogarasi út - Fischer István utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi sem történt, de sajnos még nem láttam soha hogy a Bp Közút valaha is graffiti mentesített volna elektromos szekrényt! :(
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Fogarasi út - Fischer István utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a Fogarasi út és a Fischer István utca kereszteződésénél található elektromos szekrényt graffiti mentesítsék!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.01.04: Semmi nem változott! -------------------------- Kérem, hogy a Fogarasi út és a Fischer István utca kereszteződésénél található elektromos szekrényt graffiti mentesítsék!"-ra.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi fejlemény!
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Fogarasi út - Fischer István utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére