Megoldott

Gyűlik a szemét

Frissítés

Legyenek szívesek gyorsabban cselekedni... óráról órára nagyobb a kupac és a szél szanaszét fúta már, nagyon sokan olyanok mint az ökrök, ha látnak egy kupac szemetet akkor odahordják a saját szennyüket is.
_______________

A Hamzsabégi út és Szerémi sor sarkán, egyre csak gyűlik a szemét, pedig nincs lomtalanítás... Kérem szállítsák el mert minden nap nagyobb a kupac! Köszi.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakarították, köszönjük!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hamzsabégi út és Szerémi sor sarkán, egyre csak gyűlik a szemét, pedig nincs lomtalanítás... Kérem szállítsák el mert minden nap nagyobb a kupac! Köszi."-ról "Frissítés Legyenek szívesek gyorsabban cselekedni... óráról órára nagyobb a kupac és a szél szanaszét fúta már, nagyon sokan olyanok mint az ökrök...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyenek szívesek gyorsabban cselekedni... óráról órára nagyobb a kupac és a szél szanaszét fúta már, nagyon sokan olyanok mint az ökrök, ha látnak egy kupac szemetet akkor odahordják a saját szennyük...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    fotó :)
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy részét elszállították pár napja, de így is több a lom maradt mint amikor bejelentettem...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XI. kerület válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, de nem ezen a részen... minket nem értesítettek eddig.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Lomtalanítás XI. kerület – szeptember 9–20.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felgyulladt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közterületen felhalmozott lomok.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kenderes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rétköz u., Eleven Center (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére