Megoldott

Elgörbült bringatámasz

Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

2019. január 08. 14:34
Lassan két hónap eltelt az illetékestől érkezett legutóbbi javításra tett ígéret óta, illetve közel négy hónap telt el a legelső választól, amelyben szintén a javítás megrendelésének megtörténtéről tájékoztatott. Azóta csak rosszabb lett a helyzet, most már egyáltalán nincs kerékpártámasz a szóban forgó helyen.

__________

g g hozzászólt a bejelentéshez.

2019. január 08. 14:30
Már mindkét bringatámaszt kitörték és persze az autóvezetők rögtön beparkolják a helyszínt.

___________

Frissítés:

Nem történt meg az ígért javítás. A támaszt (szakszerűtlenül) eltávolították, a csonk természetesen ott maradt. Kérném szépen a bejelentés újraküldését.

___________

A Kőrösy J. u. és Október 23.-a u. kereszteződésében található bringaparkolóban az egyik P támasz elgörbült. Kérem helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép munka, sokkal jobb, minőségibb támaszok ezek. Köszönöm mindenki nevében!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: Nem történt meg az ígért javítás. A támaszt (szakszerűtlenül) eltávolították, a csonk természetesen ott maradt. Kérném szépen a bejelentés újraküldését. ___________ A Kőrösy J. u. és Október 23.-a u. kereszteződésében található bringaparkolóban az egyik P támasz elgörbült. Kére...

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek frissítsétek a bejelentés leírását az azóta történt fejleményekkel és továbbítsátok az illetékes felé. Köszönöm.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan két hónap eltelt az illetékestől érkezett legutóbbi javításra tett ígéret óta, illetve közel négy hónap telt el a legelső választól, amelyben szintén a javítás megrendelésének megtörténtéről tá...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Már mindkét bringatámaszt kitörték és persze az autóvezetők rögtön beparkolják a helyszínt.
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Autós polgártársaink már használják a kitört támasz helyét.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Október huszonharmadika utca 5. előtt, a most már eltávolított kerékpártámasz pótlását Társaságunk ismételte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kőrösy J. u. és Október 23.-a u. kereszteződésében található bringaparkolóban az egyik P támasz elgörbült. Kérem helyreállítását."-ról "Frissítés: Nem történt meg az ígért javítás. A támaszt (szakszerűtlenül) eltávolították, a csonk természetesen ott maradt. Kérném szépen a bejelentés újraküld...

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt meg az ígért javítás. A támaszt (szakszerűtlenül) eltávolították, a csonk természetesen ott maradt. Kérném szépen a bejelentés újraküldését.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Október huszonharmadika u. 7. előtti járdán(Kőrösy J. u.-nál), a sérült kerékpártámasz javítását Társasá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Hadd pontosítsam a címet: elgörbített bringatámasz
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére