Megoldatlan

Eldugult lefolyó

Kérem, hogy az Állomás téren található vízelvezető csatornát tisztítsák ki, mivel esőzések után napokig a fényképen látható állapot uralkodik!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ostoros út 2

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még most sem működik!
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, October 3, 2019 4:03 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi nem történt, de köszönöm!
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    :(((
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Erdősi Mátyás!

    A P+R parkoló tulajdonosa a Fővárosi Önkormányzat, kezelője a Budapest - Közút Zrt.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Erdősi Mátyás Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sajnos azonban a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni, tekintve, hogy a jelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére