Megoldatlan

Elhagyatott roncs Csepelen az Árpád utcai lakótelepi parkolónál

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Egy ideje áll pont a parkolóra ráfordulás után rögtön ez a kerék nélküli, láthatóan elhagyatott autó Csepelen (XXI. kerület) az Árpád utcánál, a középső lakótelepi parkolónál (térképen bejelölve). Kerekei sincsenek nagyon.
Kérem, gondoskodjanak a gépjármű elszállításáról.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Árpád u. 10/a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járókelőre bízom a Megoldott vagy Megoldhatatlan státuszt, hiszen megoldódott az ügy, miszerint az autó jogosan áll ott, de megoldhatatlan, mert egy ránézésre roncs marad még ott... :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez sajnálatos abból a szempontból, hogy vélhetőleg sokáig fog ott rohadni.

    Mindenesetre köszönöm szépen Oláh András felügyelőnek a gyors választ/ügyintézést!
  • Iktatószám: 2000/022-271/18

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő gépjárműnek érvényes műszaki engedélye van a
    szállítatásban nem tudunk segíteni!

    Üdvözlettel: Oláh András közterület-felügyelő

    2
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 2000/022-271/18

    Tisztelt Cím!

    Kollégáim ellenőrzik a kocsi műszaki engedélyét ha lejárt természetesen
    a megfelelő inmtézkedéseket végrehajtják a szállítatással kapcsolatban!
    Ha rendelk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Halomi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére