Megoldatlan

Lyuk a fedelen

Nem tudom pontosan mit fed ez a fedél, de a járdán van és elég rosszul néz ki. Kilyukadt és ez csak rosszabb lesz.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A szomszédban házban lakom, szóval innen nem ismerek senkit, de ha sikerül valamit megtudni, jelentkezem.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Tamás, tudsz mondani egy társasház kezelőt, vagy elérhetőséget, ha ismerős vagy arra?
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatom Önöket, hogy a XIV. Várna utca 20/b. (Tábornok utca 20/b.) szám melletti vaslemez fedlap nem közterületen található. Az ismeretlen rendelt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra lett küldve az ügy.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Érintetlen a fedél.
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta bármiféle csere?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére