Megoldatlan

IX. kerület Máriássy utca elválasztás nélküli gyalog- és kerékpárút kialakítása

Anonim Járókelő

A Rákóczi híd támfal megtámasztása miatt az útpályán kijelölt kerékpáros nyom egy olyan járdára van felvezetve, amelynek szélessége körülbelül 1,5 m. Ez nem felel meg a szabvány által nagyon indokolt esetben használható 2,55 m-es szélességnek. Ezen kívül a kiemelt szegély magassága 12 cm, nincs lesüllyesztve, így nem alkalmas az akadálytalan kerékpáros közlekedésre. Kérem ennek a balesetbeszélyes állapotnak a megszüntetését a szegély lesüllyesztésével, illetve a szélességi probléma megoldását a járda kiszélesítésével vagy a zebráig tartó szakasz kerékpárútnak átminősítésével.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Máriássy u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX., Máriássy utcában a Rákóczi híd támfalának omlásveszélye miatt, ideiglenes jelleggel került megszüntetésre a támfal melletti kerékpárút.
    Az útpályán kerékpárnyomok mutatják
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére