Megoldatlan

Hordalék, sár

Frissítés 2018.12.08
A takarítás annyiban kimerült, hogy a nagy részét besöpörték a kocsik közé, a sár továbbra is ott van. Továbbá a telefonfülke körül üvegcserepek vannak már egy éve.

-----------------------------------

Az esőzések után a járdára folyt sártól, kövektől nem lehet normálisan használni az adott járdaszakaszt, még kikerülni sem lehet. Illene feltakarítani.
Ugyanitt az úttest vízelvezetése sem megoldott állandó pocsolyák (tavak) vannak az út mentén.

Az önkormányzat területe lehet......

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét változatlanul a "helyén" van.
  • Szelényi Gergely visszajelzésére vár.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    szemléltetném az állapotot
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    "enyhe szemetesség" az a több éves tűlevél halom a döglődő fenyőkről, szétdobált szemét, üvegtörmelék a telefonfülkéről, stb.... a járdán valóban nincs már sár, de nem azért mert eltakarították.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.02.25. 19:09 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdvözletem!

    Kérem a bejelentés ismételt továbbítását az Illetékes felé.
    A mellékelt képeken is látható, hogy az eredetileg megreklamált szennyeződés nem tűnt el magától, a havat, jeget egyszer sem t...
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Szó nem volt burkolat kialakításáról, mint ami a válaszukban van. Csupán a meglévő tisztán tartásáról, de erre sem képesek, a múlt héten vastag jég volt itt, amit a természet eltávolított a hétvégén.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.01.07. 19:04 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A mostani helyzet egy ingyenes jégpálya. Az iskolába ezen keresztül kellene pár száz gyereknek élve bejutnia.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az esőzések után a járdára folyt sártól, kövektől nem lehet normálisan használni az adott járdaszakaszt, még kikerülni sem lehet. Illene feltakarítani. Ugyanitt az úttest vízelvezetése sem megoldott állandó pocsolyák (tavak) vannak az út mentén. Az önkormányzat területe lehet......"-ról "Frissítés 2018.12.08 A takarítás annyiban kimerült, hogy a nagy részét besöpörték a kocsik közé, a sár továbbra is ott van. Továbbá a telefonfülke körül üvegcserepek vannak már egy éve. ----------------------------------- Az esőzések után a járdára folyt sártól, kövektől nem lehet normálisan használni az adott járdaszakaszt, még kikerülni sem lehet. Illene feltakarítani. Ugyanitt az úttest vízelvezetése sem megoldott állandó pocsolyák (tavak) vannak az út mentén. Az önkormányzat területe lehet......"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítás annyiban kimerült, hogy a nagy részét besöpörték a kocsik közé, a sár továbbra is ott van. Továbbá a telefonfülke körül üvegcserepek vannak már egy éve.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen nem történt semmi érdemi az ügyben.
  • Szelényi Gergely visszajelzésére vár.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt eddig semmi érdemi..... most por van és kavicsok, mert nem esett azóta. Érdemes megnézni az egész járdaszakaszt és a domboldalt is a villamosig, van ott minden: gyom, zöldhulladék, üvegcse...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    JVBERi0xLjQKMSAwIG9iago8PC9UeXBlIC9YT2JqZWN0Ci9TdWJ0eXBlIC9JbWFnZQovTmFtZSAv
    SkkxYQovV2lkdGggMTY1MwovSGVpZ2h0IDIzMzgKL0JpdHNQZXJDb21wb25lbnQgOAovQ29sb3JT
    cGFjZSAvRGV2aWNlUkdCCi9GaWx0ZXIgL0RDVERlY29kZQ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    régi járda veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére