Megoldatlan

Elárasztott sarkok

Az akadálymentesített járdasarkoknál már kisebb eső esetén is óriási tócsák képződnek, pl. babakocsival lehetetlen átkelni rajtuk pocsolyába lépés nélkül. A környék majdnem összes utcasarka ilyen, a legrosszabb az Pór Bertalan - Mohai sarok (második fénykép). Télen fokozottan romlik a helyzet.
Igencsak hiányzik egy-egy vízelvezető ezeken a helyeken.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 20

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    1 év letelt, ezért belső szabályzatunk miatt megoldatlan.
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Változásnak nyoma sincs, télen jól befagytak ezek a nagy pocsolyák még veszélyesebbé teve az átkelést. Tisztelt önkormányzat, sikerült pénzügyi forrást is mellékelni hozzá? Kérem szíves tájékoztatásu...
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerű. Ugyanezt a következő kereszteződésekben IS meg kell csinálni:
    Bártfai-Fehérvári
    Bártfai-Petzvál
    Bártfai-Mohai köz
    Bártfai-Zámori
    Bártfai-Fejér Lipót
    Bártfai-Tétényi
    Mohai-Kocsis
    Mohai-Mérnö...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nyoma változásnak azóta se.
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    A fehérvári út - bártfai sarkot pár napja aszfaltozták le, itt is süllyesztették a járdát, víznyelőnek nyoma sincs.
    Ahogy az önkormányzat írja, terveztetni kell a víznyelőt és a csatornázási művekkel...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a csatolt pdf-ben.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bod Péter utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Újházy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére