Megoldatlan

Hézagok

FRISSÍTÉS 2018.09.26.:

A Főpolgármesteri Hivatal válasza:
"Tájékoztatom, hogy az Ön által megjelölt járdaszakasz nem a fővárosi tulajdonú 115601/51
helyrajzi számú területen helyezkedik el, hanem a 115601/50 helyrajzi számon, mely nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdona.
Ennek okán a járda javításáról intézkedni nem tudunk."

------------------

FRISSÍTÉS 2018.09.12.:

A Budapest Közút válasza és a mellékelt térkép alapján a probléma nem a Főváros tulajdonában és kezelésében található.

------------------

Kérem, hogy a Regös ligetben (Gesztenye utca 6/c bejárata előtt) található veszélyes hézagokat javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Gesztenye u. 6c

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2018.09.12.: A Budapest Közút válasza és a mellékelt térkép alapján a probléma nem a Főváros tulajdonában és kezelésében található. ------------------ Kérem, hogy a Regös ligetben (Gesztenye utca 6/c bejárata előtt) található veszélyes hézagokat javítsák!"-ról "FRISSÍTÉS 2018.09.26.: A Főpolgármesteri Hivatal válasza: "Tájékoztatom, hogy az Ön által megjelölt járdaszakasz nem a fővárosi tulajdonú 115601/51 helyrajzi számú területen helyezkedik el, hanem a 115601/50 helyrajzi számon, mely nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdona. Ennek okán a járda javításáról intézkedni nem tudunk." ------------------ FRISSÍTÉS 2018.09.12.: A Budapest Közút válasza és a mellékelt térkép alapján a probléma nem a Főváros tulajdonában és kezelésében található. ------------------ Kérem, hogy a Regös ligetben (Gesztenye utca 6/c bejárata előtt) található veszélyes hézagokat javítsák!"-ra.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    „Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Ön által megjelölt járdaszakasz nem a fővárosi tulajdonú 115601/51
    helyrajzi számú területen helyezkedik el, hanem a 115601/50 helyrajzi számon, mely nem a...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-87939/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a Regös ligetben (Gesztenye utca 6/c bejárata előtt) található veszélyes hézagokat javítsák!"-ról "FRISSÍTÉS 2018.09.12.: A Budapest Közút válasza és a mellékelt térkép alapján a probléma nem a Főváros tulajdonában és kezelésében található. ------------------ Kérem, hogy a Regös ligetben (Gesztenye utca 6/c bejárata előtt) található veszélyes hézagokat javítsák!"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    fővárosi önkormányzat területe
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letarolt pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére