Megoldott

Málló lépcső a Himfy utca végében

A Himfy utca végében található műkő-lépcső egy része teljes hosszában mállik, nemsokára teljes szélességében le fog szakadni. Korábban több helyen azonos anyagból egész tisztességesen javították a hiányzó részeket, ez az utóbbi években elmaradt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 350/2013
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 350. számú bejelentésre, mely szerint a XI. kerület Himfy utca végében található lépcső mállik, az alábbiakról táj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    oké, újra elküldjük.
  • Zoltai László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt azóta semmi?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Zoltai László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan bóják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rozsnyó köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére