Megoldott

A félresöprés nem megoldás

A Fadrusz utca és a Kosztolányi Dezső tér között a járdán, a Feneketlen-tó oldalán úgy látszik, csak félresöpörni tudják a munkások a lehullott falevelet, összeszedni már nem. Ráadásul egy ponton a lehullott ágakat is összedobálták szemmel láthatóan már elég régen. A kövek között néhány helyen pedig már méretes gaz nőtt ki, így igen csak igénytelen és lehangoló a látvány.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 65

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Összeszedték a szemetet. :)
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mennyire cuki, hogy senki sem érzi magáénak a munkát. Ezért tart itt ez az ország..
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.08.23. 21:40 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen kertészeti
    munkavégzés során keletkezett zöldhulladék található, amelynek
    els
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére