Megoldott

Kidobott kanapé és TV

A Stoczek utcában, az egyetem felé eső oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Stoczek u. 6

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A lomokat elvitték, zárható.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.08.22. 21:34 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére