Megoldott

gyűlölködő szöveg

FRISSITÉS: 2019.01.28.
Bejelentő hozzászólása:
"Újabb, képviselőt, pártot szidalmazó trágárság jelent meg ugyanitt.

Módosított címmel, a fenti szöveggel beküldhetnénk újra?"
----------------------------------------------------------------------------------------------

Kedves BK!

Kérem, töröljék le ezt a (fotón ugyan nem a legfantasztikusabban látható, de annál undorítóbb) szöveget a szekrényről ("Irtsd a sz.r b...-zit").

Fáradozásaikat nagyon köszönöm!

J. Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 18

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    (Ezek szerint ix ker aktiv volt...)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, hogy fáradoztak és vissza is jeleztek :-)
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését a IX. Közraktár utca - Kinizsi utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatban.
    Helyszíni vizsgálataink során azt tapasz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BK!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2019. 02. 07.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/45798/2019/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné Ügyfélkapcsolat száma: 100030152724    Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!   Társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Augusztusban még illetékesnek érezték magukat :-DD

    Szerintem amúgy Budapest Közút...!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.járókelők.hu oldalról a 33816 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. ker. Közraktár utca 18. sz. épület falán lévő elektromos szekrény graffiti mentesítésére nem vagyunk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves BK! Kérem, töröljék le ezt a (fotón ugyan nem a legfantasztikusabban látható, de annál undorítóbb) szöveget a szekrényről ("Irtsd a sz.r b...-zit"). Fáradozásaikat nagyon köszönöm! J. Cila"-ról "FRISSITÉS: 2019.01.28. Bejelentő hozzászólása: "Újabb, képviselőt, pártot szidalmazó trágárság jelent meg ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb, képviselőt, pártot szidalmazó trágárság jelent meg ugyanitt.

    Módosított címmel, a fenti szöveggel beküldhetnénk újra?
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összefirlát tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére