Megoldatlan

Kidobott hűtő

Zuglói lomtalanítás után 2 nappal tette ki az utcára egy rossz hűtőt. Azóta ott van a jàrda szélén. (maga a hûtô fél éve àllt az udvarukon, tehàt nem a lomtalanìtàs talàltàk ki, hogy kidobnák

Probléma helyszíne
Budapest Mexikói út 46

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Rózsás Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen, azaz a Mexikói út 46. számú ingatlan előtt található
    hűtő elszállítását megrendeltük, a munkálatok...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület a kerületi
    önkormányzat tulajdona, így ott Társaságunkat az elhagyott
    hulladék k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszerelt kutyapiszok kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére