Megoldott

Hiányzó poller

Az 53-as, 58-as, 150-es, 212-es busz Újbuda-központ M megállójában hiányzik egy poller, ami a 2014-es Google-térképen sincs már ott.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 5

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, október huszonharmadika u. 5.-nél /buszmegállóban/, a hiányzó parkolásgátló oszlop pótlását Társaságunk me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére