Megoldatlan

Veszélyes kereszteződés

A Halász utcai kereszteződésben többször elszenvedett baleset miatt írok újra. Egy korábbi bejelentésem státusza megoldatlanná változott, így újra próbálkozok.
Nem a rakpart teljes átalakítását várom el, hanem a törekvést arra, hogy a kereszteződés biztonságosabb legyen.
Például:
- figyelemfelhívó villogók kihelyezését
- STOP táblák kihelyezését, meglévők látványosabbá tételét
- zebra és kerékpárút festésének folyamatos karbantartását

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Halász u. 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 32882-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Halász utcával kapcsolatos bejelentésére a következő választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy Tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Gáz. Jellemzően egy irányból érkezem a kereszteződésbe: A rakpartról dél felől érkezve 8 helyen (a kerékpárútnál és a zebránál mindkét irányba) kell elsőbbséget adni, mire a Bem rakpartra be tud sorol...
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére