Megoldott

Kikoptatatott fű helyére igényszerint térkő

A kikoptatott fű helyére javaslom a járda kialakítást 40 éve áldatlan álapotban van ez a szakasz.

Probléma helyszíne
Budapest Harmat u. 186

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • István Böröcz visszajelzésére vár.

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivitelezés folyamatban.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tájékoztatása szerint a Harmat u. 186. és Kővágó u. 14. között a zöldterületen kitaposott ösvény szilárd burkolattal való ellátása várhatóan 2019. é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Yesss!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére