Megoldott

Firkás tábla

Kérem hogy a Budapest út és a János utca kereszteződésében lévő firkás táblákat takarítsák le vagy cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 105

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték, köszönöm!
  • Erdősi Mátyás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Sági Katalin!

    Budapest Közút Zrt Forgalomtechnikai csoport forgalnidiszpecser@budapestkozut.hu címre továbbítani szíveskedjen a feljelentést. Köszönettel,
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére