Megoldott

rendszám nélküli roncs autó

Anonim Járókelő

Bp. XXI.ker. Szabadság köz elején több törött autó parkol, ezekből 2 rendszám nélkül.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság köz 1-3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm. Az autók elszállításra kerültek.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1194/022-160/18

    Tisztelt Címzett!

    A bejeltésben szereplő gépjárművet kollégáim kiértesítették a
    szállítatásáról ha az üzembentartó nem szállítja el akkor gondoskodunk a
    törvényben megh...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére