Megoldott

szemetes nélküli utcák

A Columbus utca egyik oldalán sincs kihelyezett utcai szemetes, így gyakran és nagyon sokan az utcán kénytelenek eldobni a szemetüket (főleg csikkek, papírok stb.). A házakhoz tartozó kukák el vannak zárva a kertekbe, így értelemszerűáen azok sem hazsnálhatók erre a célra. Ez nyilván mindenhol probléma lenne, különösen az ebben a kertvárosi környezetben. A legproblémásabb szakasz a Magyar Táncművészeti Főiskola épülete előtt van, ahol nagyopn sok diák és szülő fordul meg naponta. Ezzel együtt a kutyaürülék tárolására szolgáló szemetes sincs sehol kihelyezve....

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Elektronikus úton érkezett bejelentését – mely szerint a Columbus utcában nincs kihelyezett utcai szemetes edény- köszönettel megkaptuk.

    Bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi az, hogy "kénytelen" eldobni a szemetet?! Persze, jó lenne több kuka de a tisztelt járókelők ne mentesüljenek már emiatt az együttélés szabályai alól... Ha én tudok a (hazulról hozott) zacskóba öss...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Takács Takács Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több mint egy hete nincs üritve a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére