Megoldott

Hordalék a kerékpárúton

A Veres Péter út - Nógrádverőce utca sarkán lévő kerékpárút átvezetésre az esővíz nagy mennyiségű kavicsot és homokot hordott rá. Kérem az önkormányzatot, hogy intézkedjenek az útszakasz takarítása érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítást a bejelentés után pár nappal elvégezték, úgyhogy átállíthatjátok az állapotot "megoldva"-ra.
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Veres Péter úti kerékpárút Ön által megjelölt szakasza a BKK-Közút Zrt tulajdonában és kezelésében van,ezért bejelentését továbbítottam nekik, hogy a szükséges intézkedést megtegyék.

    Molnár László...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére